Як правильно обрати та придбати конвектор? Практичні поради

Перед тими, хто схиляється до вибору опалення з використанням електричних приладів, неминуче постає ціла низка питань. Розгорнуту відповідь на всі питання, що цікавлять Вас, а також практичні поради ми сьогодні і розглянемо.

Французький еталон електричних обігрівачів

Єлисейські Поля, Ейфелева вежа, Лувр - у всі часи ці назви викликали стійку асоціацію з шармом, елегантністю і чимось по-справжньому чарівним. Сьогодні ми пропонуємо поповнити список цих символів ще одним французьким словом - Noirot.

Noirot: система опалення заміського будинку за 1 годину

Наука і техніка не стоять на місці. Найдосконаліші технології сьогодні впевнено завойовують всі сфери нашого життя.

Звідки з'являється тепло? Уроки Noirot

Про яке тепло піде мова? Сонячне, душевне? Не вгадали. Мова піде про тепло, що випромінює французький електричний обігрівач Noirot (НУАРО) серії Spot E-3.

Обігрівачі Noirot: таке самостійне тепло

Ми вміємо цінувати самостійність в людях. Нашої безумовної поваги заслуговують ті, хто в будь-яких обставинах вміє обходитися власними силами, не створюючи проблем всім оточуючим. Але невже таку якість можна хоч якось віднести до бездушної техніки, та ще до такої «непередбачуваної», як побутове електрообладнання?

Електрічні обігрівачі, конвектори Noirot

Компанія Noirot – найбільший світовий виробник електричних обігрівачів. Основним напрямком її діяльності є виробництво електричних обігрівачів (конвекторів). З 1968 року Noirot входить до складу Групи компаній «Muller», що забезпечило їй значне збільшення потенціалу й продуктивності діяльності. Група компаній «Muller» займає 46% європейського ринку теплового обладнання.

Вся продукція компанії Noirot розробляється і випускається на власних виробничих площах, розміром 4 Га, які розташовані у Франції, у місті Лан. Noirot принципово не розміщує замовлення на інших підприємствах, адже незалежність від інших майданчиків виробництва забезпечує компанії більшу виробничу гнучкість щодо внесень оперативних змін у процес створення власної продукції. Проектування, розробка, випробування і виробництво продукції складає єдиний безперервний процес. Безліч нових технологій, що стали звичними для споживачів, були розроблені і вперше впроваджені у виробництво саме на заводі Noirot.

Noirot надає широкий асортимент електрообігрівачів (конвекторів) для створення тепла в різних житлових і комерційних приміщеннях. Сьогодні модельний ряд Noirot налічує понад 40 видів продукції, що відрізняється високою якістю виконання і відмінними експлуатаційними характеристиками.

Електричні обігрівачі Noirot відповідають міжнародним стандартам якості. Всі обігрівачі вироблені згідно із вологозахисним стандартом IP24 і при цьому не вимагають заземлення (II клас електрозахисту). Обігрівачі Noirot можуть експлуатуватися навіть за тривалої відсутності людей, зберігаючи при цьому задану температуру і пожежну безпеку. Застосування надійної автоматики дозволяє обігрівачам Noirot витримувати перепади напруги від 190 В до 242 В. Всі системи безпеки та автоматики, що використовуються в конвекторах Noirot, є однаковими для всіх моделей, починаючи від недорогої серії Spot E-3 Plus і закінчуючи ексклюзивними моделями Verlys Evolution і Calidou. Термін служби конвекторів Noirot при правильній експлуатації складає понад 25 років.

Електричні обігрівачі конвектори Noirot


CNX-4

Spot E-3 Plus

Spot E-5

Calidou Plus

Melodie Evolution

Verlys Evolution
   

Інфрачервоні обігрівачі Noirot


Royat 2

Сушарки для рушників Noirot


Corelia

Helios CS

Сушарки для рук Noirot


2511

2525

2540 (хром)

2540 (біла)

Аксесуари для електрічних обігрівачів Noirot


Ніжки для підлогової установки

Системи управління і програмування


Radio Transmitter

Radio Receiver

Memoprog 2