Електричні конвектори Noirot

Французька компанія Noirot – один з найавторитетніших світових виробників, що випускає опалювальні системи. Створення інноваційного обладнання, в тому числі електричних обігрівачів, що розробляється безпосередньо для опалення приміщень усіх видів та форм власності – ключовий напрямок роботи фірми. У 1968 році Noirot стала частиною Групи компаній Muller. Злиття зумовило зростання потенціалу компанії та дало можливість значно збільшити продуктивність. Цифри статистики (факт беззастережний) стверджують – 46% ринку теплового обладнання Європи належить Групі Muller.

Асортимент та модельний ряд обігрівачів

Широкий асортимент продукції компанії Noirot дозволяє вибрати оптимальний прилад, який повністю забезпечить як обігрів приватного заміського будинку, так і опалення нежитлових приміщень. Сьогодні до модельного ряду входить понад 40 найменувань продукції, серед яких популярні моделі електричних конвекторів Noirot CNX- 4 та Spot E-3 Plus. Кожній моделі обігрівачів властива беззастережна якість виконання та чудові експлуатаційні характеристики.

Електричні обігрівачі Noirot виготовлені відповідно до міжнародних якісних та екологічних стандартів. Маючи другий клас електрозахисту, моделі не потребують заземлення. Крім того, продукція захищена від дії вологи. Усі прилади для обігріву можуть працювати й у ситуаціях тривалої відсутності господарів. При цьому вони функціонують у заданому режимі і виключають можливість займання. Надійна система автоматики дозволяє опалювальним приладам витримувати значні стрибки напруги.

Незалежно від вартості моделі, у кожному конвекторі передбачена якісна система безпеки та автоматики. Вибираючи як бюджетну модель Noirot Spot E-5 , так і ексклюзивні вироби серії Calidou або Verlys Evolution, Ви купуєте прилад, який при правильній експлуатації прослужить понад чверть століття.

Main Menu