Про компанію Noirot

Кожна деталь говорить про найвищу якість, вивірене проектування та багаторічне тестування французьких обігрівачів Noirot. Виробничі потужності Noirot дислокуються у Франції. У місті Лан під потреби компанії відведена площа 4 Га. Тут виготовляються всі електрообігрівачі, що входять до асортиментної лінійки. Директорат кампанії керується принципом невтручання та абсолютної незалежності, згідно з яким замовлення не розміщуються на інших виробництвах. Подібна принциповість виливається у явну конкурентну перевагу – виробництво електричних конвекторів здійснюється з належною оперативністю, що дозволяє миттєво вносити зміни до проектово-виробничих процесів.

Місія, цілі, плани

Місія компанії Noirot окреслена настільки чітко, а діяльність настільки прозора, що не викликає і частки сумніву ні у конкурентів, ні в кінцевих споживачів. Створення приладів, досконалих у технологічному плані та бездоганних у дизайні, забезпечення комфортного опалення заміського будинку, кожної квартири, офісу чи приміщення комерційного призначення – до цієї мети Noirot рухається безперервно та планомірно. Слід зазначити, що розробка електроконвекторів здійснюється з використанням інновацій у техніці, науці та дизайні.

Компанія впевнено слідує заданому курсу протягом семи десятиліть. Кожна деталь говорить про вивірене проектування, найвищу якість і грамотне тестування французьких обігрівачів Noirot.

Noirot в усіх країнах світу

Електрообігрівачі виробляють у багатьох країнах світу. Але тільки французькі вироби відрізняються особливо строгими вимогами до виробництва та ступеня комфорту, що дозволяє створити кожен прилад.

Для компанії Noirot немає значення, яку країну відправиться її продукція. Всі конвектори виготовляються із беззастережним дотриманням норм якості та безпеки. Головним орієнтиром є ринок Франції. Виходячи з його вимог компанія створює прилади, які стають універсальними для функціонування в будь-якій країні. Самі ж французи високо цінують можливість вибору, зумовлену широкою асортиментною лінійкою та діапазоном цін.

Команда компанії Noirot постійно працює над розширенням асортименту. Розробляються моделі, що відрізняються ще більшою ефективністю, безпекою, економічністю, естетичністю та простотою в експлуатації. Головний критерій, яким керуються фахівці компанії – незалежно від країни проживання, споживач повинен отримати відмінний опалювальний прилад.

Протягом історії Noirot не було випущено жодного невдалого екземпляра. Кожна з моделей знаходила та знаходить свого покупця, який цінує високу якість та комфорт. Компанія Noirot виробляє електроконвектори, продаж яких здійснюється майже ста країн світу. Канада та Росія, Німеччина, Китай та США, Південна Африка, Австралія та Японія знають продукцію Noirot та довіряють якості її конвекторів.

Нарешті і жителі України гідно оцінять колосальну надійність, ефективність та економічність електричних конвекторів Noirot.

Main Menu